Dochodowe inwestycje

Dochodowe inwestycje
porównaj fundusze union Investment TFI inwestycyjne na rynku już dziś!

Marzysz o zdobyciu dużej ilości pieniędzy? Jeśli nie jesteś typem przedsiębiorcy, a raczej gracza, możesz dojść do fortuny poprzez umiejętne inwestowanie, na przykład na giełdzie. Istnieje wiele przypadków pokazujących, jak poprzez zakup akcji obiecujących spółek można w szybki sposób się wzbogacić. Do dokonania właściwego zakupu potrzebna jest spora wiedza nie tylko o ekonomii, ale i o danej spółce, jej powiązaniach oraz perspektywach jakie ma przed sobą. Inwestycje w młode spółki są zazwyczaj bardzo ryzykowane, ale jeśli potrafi się docenić ich pomysły oraz drzemiący w nich potencjał, stopa zwrotu może być naprawdę wysoka. Innym rodzajem inwestycji, dzięki którym można szybko się wzbogacić jest zakup nieruchomości. Jeśli wybierze się odpowiednie mieszkanie lub ziemię, można będzie je odsprzedać z bardzo wysokim zyskiem.

Stanie się to wówczas, jeśli w dzielnicy, w której znajduje się mieszkanie powstanie na przykład ekskluzywne centrum handlowe lub zostanie wybudowany nowy budynek uczelni wyższej – wówczas będzie można zarobić poprzez podwyższenie czynszu dla wynajmujących lokal studentów. Dochodowa sprzedaż gruntu może zaś nastąpić wówczas, kiedy powstanie plan budowy na nim autostrady – państwo będzie miało obowiązek za niego zapłacić. Pamiętajmy jednak, że takie inwestycje muszą być bardzo dobrze przemyślane.

inwestor ma prawo do umorzenie jednostek uczestnictwa na każdym szczeblu inwestycji strategie obronne stop loss są dynamiczne program spójności UE rozdaje fundusze europejskie dla firm

Zostaw

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *